Возвращение Кугач-Михаил

Порошенко о потерях ВСУ

1401827013_poroshenko-disgraced-oligarch[1]

Свежие "сводки" о потерях ВСУ от Порошенко:

"За время боевых действий в Донбассе погибли 1549 киевских силовиков. Об этом заявил в понедельник президент страны Петр Порошенко.
"За время боев погибли 1549 человек. 1232 солдаты ВСУ, 99- сотрудники МВД, 132 - бойцы нацгвардии, 63 - пграничники, 7 - сотрудники СБУ, 16 - службы чрезвычайных ситуаций", - сказал он в интервью украинскому "Первому каналу"
>>>

Ранее данные, предоставляемые хунтой, опровергались разведкой ФРГ — "вероятное число погибших украинских военнослужащих и мирных жителей примерно в 50 тысяч человек" >>>

Верный ученик Йозефа Геббельса, Порошенко чётко следует формуле учителя: "Ложь, повторенная тысячу раз, становится правдой".

Надеюсь, с финалом тоже не разочарует.

а как реагируют на это народ Украины?
Сложно судить, не поговорив с реальными людьми.
А мнения комментаторов на youtube (https://www.youtube.com/watch?v=Dww2r8XhbrY) как и всегда разделились.
За — явные бойцы информационного фронта с готовыми штамповками:

"Дякуємо вам, Петре Олексійовичу, за вашу тяжку роботу. Не підведіть нас! Ми надіємося на вас, на реформи, на нову країну! Тримайтеся, і ми будемо триматись із вами <3"

"Молодець Порошенко, не дивлячись на всі провокації і тиски він дотримується свого вектору! Дякуючи кремлядям легкого життя нам не буде в найближчі роки, головне вистояти і відбити ворога! А всім тролям привіт, від вас тхне провокаціє за версту!"

"Невольно сравнил с виденным сегодня интервью Путлера для автора фильма "Крым. Путь на Родину." Разница очень наглядна — Аласания на равных задает актуальные вопросы менеджеру, хоть и очень оплачиваемому, но менеджеру. А Кондрашов смотрит на Путлера, как загипнотизированный кролик на удава... жалкое зрелище."

Против выражаются как-то поживее, от души:

"я - активист Евромайдана, но также считаю Порошенко труслом, предавшим идеалы Евромайдана, вытирающим ноги о его активистов, живых и погибших героев Евромайдана, и героев АТО, в том числе и из Правого Сектора, которые помогли свергнуть режим Януковича, чем воспользовался этот предатель, и уже больше года защищают Украину, не получая от него ни-че-го, и который защищает чьи угодно интересы, но только не Украины, украинского народа, участников АТО и ЕвроМайдана, и через слово нагло и лицемерно врет."

"19 погибших при "организованном" отходе?!?!?! 19 блять???
блять, я ненавижу паРашу и кацапов, но теперь я стану ненавидеть еще и порохоботов, которые последние 2 месяца жестко обсирают Бутусова, Касьянова, Туку.. и которых развелось как тараканов! Минстець в действии походу..
Мы потерпим, думаю пока никакого майдана 3 не будет,
но не дай Бог, Порошенко и вся его шушваль, не оправдает надежды в ближайшие 18 месяцев!! До Ростова не успеет!"

"Дратує його ліцемірство, не зміг вислухати до кінця. Все так добре, все він мав, з усіма розмовляв, всі його підтримують... А де результат? чому так все фігово!?
Бійці підтримку держави не відчувають бо її НЕМА. Війна - це АТО бо вкрасти треба якомога більше і їм насрати що гинуть Українці, вони не хочуть щоб все було по іншому. Вони знають що для успішної оборони треба військове злагодження підрозділів, звязок та єдине керівництво (командування), але їм цього НЕ ТРЕБА, бо для цього треба віддати частину свого і державне військовим, а назад наврядчи забере - бо це стане державним по справжньому. Все в нашій державі відбувається по БЛАТУ та звязкам, тепер на держаній роботі працювати в тренді, чим тупіший працівник - тим він модніший і вищий пост займає. У Верховній Раді Шльондри й отприски старих депутатів, тепер вони всі пройшли службу в Нац. Гвардії та АТО, потім вони тишком-нишком стануть Героями України.
Реалії такі що НЕМА РЕЗУЛЬТАТУ! Де зміни в Верховній Раді!? Всі "темные лошадки" як були так і залишились, таке враження що просто відбулась ротація темних сил, а ті хто додався вдіяти нічого не можуть.
Людям нічого їсти бо нема роботи. Комунальні платежі стали більші ніж мінімальна заробітна плата, а тим кому пощастило що в нього є робота заробітної плати не вистачає щоб нормально харчуватись - ціни такі.
КРАДУТЬ ВСІ і ВСЕ що можна навіть не ховаються, крадуть на державному рівні. Наприклад - нагрівають руки на імпорті, законодавство таке що дозволяє вкрасти саме керманичам держави.
Недавно я був впевнениий що у сучасніій Україні голод неможливий, тепер я сумніваюся в цьому.
Речі треба називати своїми іменами! Назовіть війну війною! Ми отримаємо єдиний командний центр, співпрацю групп військ, єдиний військовий оборонний організм. Перемога буде за нами! Зараз ми маємо анархізм у військовому плані, кожен сам собі на умі, політики приймають військові рішення...
Підніміть середню і мінімальну заробітну плату відповідно до рівня цін"
"Перемога буде за нами!" - ненависть к русским осталась. Насильно мил не будешь. Рано нам еще помогать Украине. Конфронтацию надо усиливать и в первую очередь в экономике.